Wydawnictwo EurosystemRight.jpg

Wydawnictwo Eurosystem to wydawnictwo fachowe z siedzibą w Warszawie. Istnieje na rynku już od 1997 roku.

Portfolio wydawcy obejmuje sześć periodyków prasy branżowej, liczne dodatki i specjalistyczne raporty, branżowe konkursy i konferencje.

Misją wydawnictwa jest dostarczanie czytelnikom aktualnych i wiarygodnych informacji, użytecznych w codziennej pracy.

Analizujemy i opisujemy segmenty gospodarki wyróżniające się dużym potencjałem i rosnącą dynamiką: przemysł turystyczny, branżę spotkań (MICE), zdrowie i medycynę, administrację lokalną i bezpieczeństwo publiczne. Czytelnicy, korzystając z naszych branżowych magazynów otrzymują kompletny obraz wybranej branży z dostępem do najlepszych praktyk i rozwiązań.

Naszym celem jest świadczenie usług informacyjnych na najwyższym poziomie, przedstawiamy najświeższe, najciekawsze tematy, prezentujemy opinie ekspertów  z wybranych dziedzin, przybliżamy i objaśniamy problemy z zakresu prawa, nowych technologii, marketingu i zarządzania.

Jako wydawnictwo branżowe stawiamy na systematyczny rozwój. Do naszego portfolio regularnie dołączają nowe pozycje, które doskonale wpisują się w rynek i są odpowiedzą na potrzeby branżowych czytelników.

Wydawnictwo Eurosystem wydaje: miesięcznik branży turystycznej „Wiadomości Turystyczne”, miesięcznik „MICE Poland” (branża spotkań) i miesięcznik „Forum Samorządowe” (administracja lokalna).